Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Sündmused

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
Sügis 2020(13)
Talv 2020/2021(15)


Oleme palju õues ja tegeleme talispordiga!

Kujutiste tulemus päringule talisport
Sulge
Kevad 2021(15)


Pidu toimub mängulises vormis. Iga laps kindlasti võtab osa: õpilased loevad, laulavad erinevaid laule, loevad luuletusi, panevad hindeid, mängivad - teevad kõike seda, mida nad on selle ajaga õppinud. Lapsed räägivad ka sellest, mida nad Aabitsalt on õppinud, peale tähti ja numbreid.

"Aabits" õpetas sõpru leidma, koostööd teha, tutvustas uue maailma.

 

SulgeMeie kool kasutab juba kolmandat aastat Loquiz interaktiivse orienteerumise loomise rakendust.
Aprillikuise distantsõppe ajal koostasid kehakultuuri õpetajad ja infojuht taas selle rakenduse abil sportliku orienteerumismängu kogu perele. Õpilastel ja nende vanematel oli võimalus nädala jooksul läbida orienteerumisrada Kivila pargis. 
Igas kontrollpunktis olid "peidus" erinevad mängulised-sportlikud tegevused ning sinna saabunud õpilased/vanemad täitsid antud ülesande ja soovi korral filmisid oma sooritust.
Orienteerumismängus osales 107 peret. Võitjad selgitati välja kogutud punktide ja raja läbimisele kulunud aja põhjal.  

 

Sulge


Aprilli alguses toimus Mahtra põhikoolis koostöös naabruses asuvate lasteaedadega tradistsiooniline laste loomingu festival. Lisaks meie koolile osalesid Ümera, Muhu, Seli ja Raadiku lasteaiad. Sel kevadel toimus festival veebipõhiselt, osalejad saatsid meile salvestuse oma muusikalisest etendusest. Nagu eelmistel aastatel võlusid vaatajaid vahvad kostüümid, muusika, näitlejate mäng, suurepärased lavastajate tööd. Kõiki osalejaid tunnustasime festivali diplomite ja meenetega. 

SulgeSuvi 2021(9)