Tallinna Mahtra Põhikool

Üldinfo
Transport

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus Raadiku

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugisüsteem

Ametikoht
 
Juhtkond (10)

Edgar Roditšenko

Direktor
+372 6218185
Edgar.Roditsenko@mahtra.edu.ee


Rita Rumm

Õppe- ja kasvatusjuht
+372 6218185
Rita.Rumm@mahtra.edu.ee


Jelena Demjantšuk

Eesti keel
IT-juht
+372 56073407
infojuht@mahtra.edu.ee


Mare Jurtom

Sekretär
+372 6218185
Mare.Jurtom@mahtra.edu.ee


Rita Januškevitšute

Haldusjuht
+372 6218184
Rita.Janushkevichute@mahtra.edu.ee


Aleksandra Melnikova

Eripedagoog
Aleksandra.Melnikova@mahtra.edu.ee


Aleksandra Jakovtšenko

Õppe- ja kasvatusjuht
Aleksandra.Jakovtsenko@mahtra.edu.ee


Lada Kudrjašova

Huvijuht
Lada.Kudrjasova@mahtra.edu.ee


Inna Ermel

Huvijuht
+372 6218313
Inna.Ermel@mahtra.edu.ee


Anton Karavajev

Arendusjuht
Anton.Karavajev@mahtra.edu.ee

Õpetajad (44)

Jelena Demjantšuk

Eesti keel
IT-juht
+372 56073407
infojuht@mahtra.edu.ee


Natalja Salmus

Eesti keel
Karjääriõpetus
Natalja.Salmus@mahtra.edu.ee


Svetlana Todorovskaja

Eesti keel
Svetlana.Todorovskaja@mahtra.edu.ee


Rita Rumm

Eesti keel
Rita.Rumm@mahtra.edu.ee


Natalja Šemenkova

Eesti keel
Natalia.Semenkova@mahtra.edu.ee


Nastasia Klimenko

Eesti keel
Klassiõpetaja
Nastasia.Klimenko@mahtra.edu.ee


Julia Morozova

Eesti keel
Julia.Morozova@mahtra.edu.ee


Leino Lepp

Eesti keel
Leino.Lepp@mahtra.edu.ee


Elina Kartsev

Inglise keel
Elina.Kartsev@mahtra.edu.ee


Ljudmila Mazurkevitš

Inglise keel
Ljudmila.Mazurkevits@mahtra.edu.ee


Natalja Kotovitš

Inglise keel
Natalja.Kotovits@mahtra.edu.ee


Inessa Agamirova

Inglise keel
Inessa.Agamirova@mahtra.edu.ee


Maria Seleznjova

Vene keel
Maria.Seleznjova@mahtra.edu.ee


Galina Saburova

Vene keel
Galina.Saburova@mahtra.edu.ee


Ludmilla Krjukova

Vene keel
Ludmilla.Krjukova@mahtra.edu.ee


Julia Lapšina

Matemaatika
Juulia.Lapsina@mahtra.edu.ee


Natalia Fedotova

Matemaatika
Natalia.Fedotova@mahtra.edu.ee


Margarita Maksimova

Matemaatika
Margarita.Maksimova@mahtra.edu.ee


Irina Ivaškevitš

Füüsika
Loodusõpetus
Irina.Ivaskevits@mahtra.edu.ee


Svetlana Stupina

Keemia
Loodusõpetus
Svetlana.Stupina@mahtra.edu.ee


Natalja Antonova

Keemia
Loodusõpetus
Natalia.Antonova@mahtra.edu.ee


Anna Šulipa

Bioloogia
Geograafia
Anna.Sulipa@mahtra.edu.ee


Liudmila Kuzichkina

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
Vene keel
Liudmila.Kuzichkina@mahtra.edu.ee


Olga Khudyakova

Ajalugu
Klassiõpetaja
Olga.Khudyakova@mahtra.edu.ee


Natalia Hort

Muusika
Natalia.Hort@mahtra.edu.ee


Ljudmila Veržbitskaja

Muusika
Ljudmila.Verzbitskaja@mahtra.edu.ee


Inna Ermel

Muusika
Inna.Ermel@mahtra.edu.ee


Piret Peil

Kunst
Piret.Peil@mahtra.edu.ee


Svetlana Tsabijeva

Käsitöö ja kudundus
Svetlana.Tsabijeva@mahtra.edu.ee


Nikolai Andriankov

Tehnoloogia
Nikolai.Andriankov@mahtra.edu.ee


Ljubov Kozõrkova

Kehaline kasvatus
Ljubov.Kozorkova@mahtra.edu.ee


Margarita Müürsepp

Kehaline kasvatus
Margarita.Muursepp@mahtra.edu.ee


Oleg Pozdnjakov

Kehaline kasvatus
Oleg.Pozdnjakov@mahtra.edu.ee


Irina Kurasjova

Informaatika
Irina.Kurasjova@mahtra.edu.ee


Jevgenia Mostovaja

Algkool
Klassiõpetaja
Evgenia.Mostovaja@mahtra.edu.ee


Anna Nasretdinova

Algkool
Klassiõpetaja
Anna.Nesretdinova@mahtra.edu.ee


Tatjana Savitskaja

Algkool
Klassiõpetaja
Tatjana.Savitskaja@mahtra.edu.ee


Lada Kudrjašova

algkooli koordinaator
Lada.Kudrjasova@mahtra.edu.ee


Svetlana Borovikova

Algkool
Klassiõpetaja
Svetlana.Borovikova@mahtra.edu.ee


Juta Tšurilina

Algkool
Klassiõpetaja
Juta.Tsurilina@mahtra.edu.ee


Denis Karsika

Ajalugu
Denis.Karsika@mahtra.edu.ee


Jelena Frolova

Vene keel
Jelena.Frolova@mahtra.edu.ee


Marina Moltšanov

Inimeseõpetus
Marina.Moltsanov@mahtra.edu.ee


Rainer Raudsepp

Kehaline kasvatus
Rainer.Raudsepp@mahtra.edu.ee

Tugisüsteem (4)

Ludmilla Krjukova

Sotsiaaltöötaja
+372 6218184
Ludmilla.Krjukova@mahtra.edu.ee


Iren Pilnikova

Logopeed
Iren.Pilnikova@mahtra.edu.ee


Galina Sokotuštšenko

Psühholoog
Galina.Sokotustsenko@mahtra.edu.ee


Aleksandra Melnikova

HEV-Ko
Aleksandra.Melnikova@mahtra.edu.ee

Tallinna Mahtra Põhikool

Üldinfo
Transport

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus Raadiku

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.