Õppetöö

Konsultatsioonid


TMPK Konsultatsioonid 2020/2021

Õpetaja

Aine

Ruum

Aeg/klass

O. Jermolajeva

vene keel, matemaatika

ajalugu

kab 10

kab205

1b klass -  neljapäev 6. tund

Kolmapäev 7. tund

M.Seleznjova

vene keel ja kirjandus

304

teisipäev, 7.tund

kolmapäev, 7.tund

N.Andriankov

Tööõpetus ja tehnoloogia

Poiste tööõpetus klass

teisipäev 7-8 tund

S.Tsabijeva

Käsitöö ja kodundus

kab 111

neljapäev 7 tund

A.Nasretdinova

vene keel, matemaatika, inimeseõpetus

kab 13

esmaspäev. 5 tund

L. Kudrjasova

vene keel ja kirjandus

kab. 6

teisipäev, 6. tund

vene keel, matemaatika

kab. 6

esmaspäev 5. tund

S.Stupina

keemia; loodusõpetus: bioloogia; inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus

kab.409

kolmapäev 7. tund, teisipäev 6.tund

A. Šulipa

geograafia, bioloogia, inimeseõpetus

kab. 309

Neljapäev, 7-8. tund

N. Semenkova

eesti keel, ajalugu

individuaalne töö

kab. 303

teisipäev 7. tund

kolmapäev 7.tund

S.Borovikova

vene keel, matemaatika

kab.2

esmaspäev 7. tund

teisipäev 6. tund

P.Peil

kunstiõpetus

kab.209

Reede 7. tund

L. Krjukova

vene keel

kab.110

7С -teisipäev, 6. tund

7В - kolmapäev, 7 tund

M. Maksimova

matemaatika

kab. 404

Kolmapäev, 7-8. tund

T. Savitskaja

vene keel, matemaatika

kab. 12

Kolmapäev, 6 tund

Neljapäev, 6 tund

N. Antonova

loodusõpetus, keemia, bioloogia, inimeseõpetus

kab. 406

Kolmapäev, 7. tund

Neljapäev, 7. tund

M.Virolainen

eesti keel

kab.208

Kolmapäev, 7-8.tund

I. Agamirova

Inglise keel

kab. 411

Esmaspäev, 7- 8 tund

V. Šipilova

ajalugu

kab.205

Teisipäev, 7.-8.tund

I. Ermel

kunst,muusika

kab.1

Neljapaev, 6 tund

M.Müürsepp

kehaline kasvatus

spordisaal

Esmaspäev 7 tund

R. Rumm

eesti keel

kab 112

Esmaspäev 7. -8. tund

I.Kurasjova

matemaatika 4kl

ajalugu 6kl

kab 

Teisipäev, 7 tund

Neljapäev, 6 tund

J.Morozova

eesti keel

kab 1

Teisipäev, 6 tund

Neljapäev 6, 7 tund

N.Fedotova

matemaatika, ajalugu, inimeseöpetus

kab.403

Teisipäev 6, 7 tund

J. Tšurilina

matemaatika  4C, 6C, 7D

                  2C, 3A,3B

                 

kab 3

teisipäev, 7. tund

kolmapäev, 6.tund

G.Saburova

vene keel, kirjandus

raamatukogu

esmaspäev, 7 tund

reede, 7 tund

L.Kuzichkina

vene keel, kirjandus, ühiskonnaõpetus 

kab.305

Esmaspäev,  7  tund

Neljapaev,   8 tund

S.Todorovskaja

eesti keel - 6.- 8.kl

eesti keel - 5.-3.kl

kab 204

kab 204

esmaspäev, 7.-8.tund

teisipäev, 7.tund

L.Veržbitskaja

muusika

kab.9

neljapäev, 6.tund

J.Demjantšuk

eesti keel

kab.210

teisipäev 7. tund

neljapäev 7. tund

Ljubov Kozõrkova

kehaline kasvatus

spoordisaal

kolmapäev 8 tund

N.Kotovits

inglise keel

kab.306

esmaspäev 7-8 tund

E. Kartsev

inglise keel

kab. 310

esmaspäev, 7-8 tund

L.Mazurkevits

inglise keel

kab.308

esmaspäev,  7. tund

teisipäev, 6. tund

J.Lapšina

matemaatika

kab.410

teisipäev 7, 8. tund

N. Klimenko

eesti keel

kab. 4

esmaspäev 6.tund

kolmapäev 7. tund

N.Hort

muusika

kab.117

esmaspäev 6, 7 tund

A.Klimashevskaja

vene keel, matemaatika, loodusõpetus, eesti keel

kab.11

esmaspäev 6 tund

kolmapäev 6 tund

J. Mostovaja

Kunst

kab.7

kolmapäev, 6.tund

G. Sokotuštšenko

inglise keel

kab.110

teisipäev, 7.tund

I.Ivaškevitš

füüsika

loodusõpetus

kab.407

esmaspäev 7.tund

neljapäev  6.tund

A.Jakovtšenko

vene keel, kirjandus

kab.301

esmaspäev 7-8.tund

kolmapäev 7. tund

N. Salmus

eesti keel, karjääriõpetus

kab 206

teisipäev, 8. tund

neljapäev, 7. tund

N. Semenkova

eesti keel

kab 303

esmaspäev 5. tund

teisipäev 7. rtund

kolmapäev 7.tund

O. Pozdnjakov

kehaline kasvatus

spordisaal

kolmapäev 8 tund

TMPK Konsultatsioonid 2020/2021

Õpetaja

Aine

Ruum

Aeg/klass

O. Jermolajeva

vene keel, matemaatika

ajalugu

kab 10

kab205

1b klass -  neljapäev 6. tund

Kolmapäev 7. tund

M.Seleznjova

vene keel ja kirjandus

304

teisipäev, 7.tund

kolmapäev, 7.tund

N.Andriankov

Tööõpetus ja tehnoloogia

Poiste tööõpetus klass

teisipäev 7-8 tund

S.Tsabijeva

Käsitöö ja kodundus

kab 111

neljapäev 7 tund

A.Nasretdinova

vene keel, matemaatika, inimeseõpetus

kab 13

esmaspäev. 5 tund

L. Kudrjasova

vene keel ja kirjandus

kab. 6

teisipäev, 6. tund

vene keel, matemaatika

kab. 6

esmaspäev 5. tund

S.Stupina

keemia; loodusõpetus: bioloogia; inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus

kab.409

kolmapäev 7. tund, teisipäev 6.tund

A. Šulipa

geograafia, bioloogia, inimeseõpetus

kab. 309

Neljapäev, 7-8. tund

N. Semenkova

eesti keel, ajalugu

individuaalne töö

kab. 303

teisipäev 7. tund

kolmapäev 7.tund

S.Borovikova

vene keel, matemaatika

kab.2

esmaspäev 7. tund

teisipäev 6. tund

P.Peil

kunstiõpetus

kab.209

Reede 7. tund

L. Krjukova

vene keel

kab.110

7С -teisipäev, 6. tund

7В - kolmapäev, 7 tund

M. Maksimova

matemaatika

kab. 404

Kolmapäev, 7-8. tund

T. Savitskaja

vene keel, matemaatika

kab. 12

Kolmapäev, 6 tund

Neljapäev, 6 tund

N. Antonova

loodusõpetus, keemia, bioloogia, inimeseõpetus

kab. 406

Kolmapäev, 7. tund

Neljapäev, 7. tund

M.Virolainen

eesti keel

kab.208

Kolmapäev, 7-8.tund

I. Agamirova

Inglise keel

kab. 411

Esmaspäev, 7- 8 tund

V. Šipilova

ajalugu

kab.205

Teisipäev, 7.-8.tund

I. Ermel

kunst,muusika

kab.1

Neljapaev, 6 tund

M.Müürsepp

kehaline kasvatus

spordisaal

Esmaspäev 7 tund

R. Rumm

eesti keel

kab 112

Esmaspäev 7. -8. tund

I.Kurasjova

matemaatika 4kl

ajalugu 6kl

kab 

Teisipäev, 7 tund

Neljapäev, 6 tund

J.Morozova

eesti keel

kab 1

Teisipäev, 6 tund

Neljapäev 6, 7 tund

N.Fedotova

matemaatika, ajalugu, inimeseöpetus

kab.403

Teisipäev 6, 7 tund

J. Tšurilina

matemaatika  4C, 6C, 7D

                  2C, 3A,3B

                 

kab 3

teisipäev, 7. tund

kolmapäev, 6.tund

G.Saburova

vene keel, kirjandus

raamatukogu

esmaspäev, 7 tund

reede, 7 tund

L.Kuzichkina

vene keel, kirjandus, ühiskonnaõpetus 

kab.305

Esmaspäev,  7  tund

Neljapaev,   8 tund

S.Todorovskaja

eesti keel - 6.- 8.kl

eesti keel - 5.-3.kl

kab 204

kab 204

esmaspäev, 7.-8.tund

teisipäev, 7.tund

L.Veržbitskaja

muusika

kab.9

neljapäev, 6.tund

J.Demjantšuk

eesti keel

kab.210

teisipäev 7. tund

neljapäev 7. tund

Ljubov Kozõrkova

kehaline kasvatus

spoordisaal

kolmapäev 8 tund

N.Kotovits

inglise keel

kab.306

esmaspäev 7-8 tund

E. Kartsev

inglise keel

kab. 310

esmaspäev, 7-8 tund

L.Mazurkevits

inglise keel

kab.308

esmaspäev,  7. tund

teisipäev, 6. tund

J.Lapšina

matemaatika

kab.410

teisipäev 7, 8. tund

N. Klimenko

eesti keel

kab. 4

esmaspäev 6.tund

kolmapäev 7. tund

N.Hort

muusika

kab.117

esmaspäev 6, 7 tund

A.Klimashevskaja

vene keel, matemaatika, loodusõpetus, eesti keel

kab.11

esmaspäev 6 tund

kolmapäev 6 tund

J. Mostovaja

Kunst

kab.7

kolmapäev, 6.tund

G. Sokotuštšenko

inglise keel

kab.110

teisipäev, 7.tund

I.Ivaškevitš

füüsika

loodusõpetus

kab.407

esmaspäev 7.tund

neljapäev  6.tund

A.Jakovtšenko

vene keel, kirjandus

kab.301

esmaspäev 7-8.tund

kolmapäev 7. tund

N. Salmus

eesti keel, karjääriõpetus

kab 206

teisipäev, 8. tund

neljapäev, 7. tund

N. Semenkova

eesti keel

kab 303

esmaspäev 5. tund

teisipäev 7. rtund

kolmapäev 7.tund

O. Pozdnjakov

kehaline kasvatus

spordisaal

kolmapäev 8 tund