Uudised

16. mail toimusid meie koolis 8. ja 9. klassi loovtööde kaitsmised 19. mai dariya.kulakova


16. mail toimusid meie koolis 8. ja 9. klassi loovtööde kaitsmised. Kõik olid pabinas, nii noored kui nende juhendajad, kuna enne kaitsmist oli tehtud suur eeltöö. Teema valik, eesmärgi püstitamine, ülesande sõnastamine, tegevuste planeerimine ja läbiviimine ning muidugi kaitsmine. Projektitegevus on meie koolis olulisel koha, see on väga oluline etapp õpipädevuse kujunemisel, mille raames saab õpilane võtmeoskused oma õppekeskkonna organiseerimisel. Sel aastal oli palju silmapaistvaid loovtöid. Hindamiskomisjon tõi esile järgnevad tööd: Muinasjutu «Alice Imedemaal» illustratsioon Tallinna atmosfäär läbi foto Kampsun oma kätega Savi tooted oma kätega Peenarde kastmise vahendid Teatejooksud Esimese klassi õpilaste traumad ja nende ärahoidmise viisid Oli ka töid, mis ei saanud esimesel katsel kaitstud aga edu uuel katsel.

16. mail toimusid meie koolis 8. ja 9. klassi loovtööde kaitsmised. Kõik olid pabinas, nii noored kui nende juhendajad, kuna enne kaitsmist oli tehtud suur eeltöö. Teema valik, eesmärgi püstitamine, ülesande sõnastamine, tegevuste planeerimine ja läbiviimine ning muidugi kaitsmine. Projektitegevus on meie koolis olulisel koha, see on väga oluline etapp õpipädevuse kujunemisel, mille raames saab õpilane võtmeoskused oma õppekeskkonna organiseerimisel. Sel aastal oli palju silmapaistvaid loovtöid. Hindamiskomisjon tõi esile järgnevad tööd: Muinasjutu «Alice Imedemaal» illustratsioon Tallinna atmosfäär läbi foto Kampsun oma kätega Savi tooted oma kätega Peenarde kastmise vahendid Teatejooksud Esimese klassi õpilaste traumad ja nende ärahoidmise viisid Oli ka töid, mis ei saanud esimesel katsel kaitstud aga edu uuel katsel.

zashchita_tvorcheskih_rabot
zashchita_tvorcheskih_rabot