Uudised

Aprilli uudised 06. mai dariya.kulakova


Aprill oli meie koolis väga sündmusterohke kuu. Festivalid, viktoriinid, turniirid, ülesanded, kooride lahing! Lapsed ei unustanud ka õpinguid - totaalne etteütlus, testimine, loovtööde kaitsmiseks ettevalmistamine ja proovieksamid keskkoolis. Selles videos räägime neist sündmustest, mida pole veel jõudnud välja panna. Kuu algas vanema astme õpilastele mõeldud seiklusretkega. Lapsed pidid mitte ainult õigesti vastama küsimustele aga ka kaasaegseid tehnoloogiaid kasutama ja QR-koode kasutades vastused õigesti süsteemi sisestama. Väga kõrgel tasemel viidi läbi eestikeelne ajalooviktoriin 8. klassile, mis oli suurepäraselt ette valmistanud ja läbi viidud Natalia Salmuse poolt nii tehnilisest kui ka kasvatuslikust aspektis. Algklassidele toimus Lada Kudrjaševa eestvedamisel meie kooli ja Lasnamäe Vene Gümnaasiumi võistkondade vahel kirjandus turniir «Brain ring» . See traditsiooniline üritust on meie koolis toimunud juba 15 aastat. Võistkonnad lahendasid ristsõnu, lavastasid muinasjutte, näitasid oma oskusi ja võistlesid funktsionaales lugemises. Keskmise astme õpilaste jaoks peeti “Taibukate” piirkondlik etapp. Korraldati matemaatikavõistlus 6. klassidele kus osalesid õpilased 5 Lasnamäe koolist, mis toimus Tondiraba pargis. Loodame, et ka maikuu rõõmustab meid meeldivate sündmuste ja tegevustega.

Aprill oli meie koolis väga sündmusterohke kuu. Festivalid, viktoriinid, turniirid, ülesanded, kooride lahing! Lapsed ei unustanud ka õpinguid - totaalne etteütlus, testimine, loovtööde kaitsmiseks ettevalmistamine ja proovieksamid keskkoolis. Selles videos räägime neist sündmustest, mida pole veel jõudnud välja panna. Kuu algas vanema astme õpilastele mõeldud seiklusretkega. Lapsed pidid mitte ainult õigesti vastama küsimustele aga ka kaasaegseid tehnoloogiaid kasutama ja QR-koode kasutades vastused õigesti süsteemi sisestama. Väga kõrgel tasemel viidi läbi eestikeelne ajalooviktoriin 8. klassile, mis oli suurepäraselt ette valmistanud ja läbi viidud Natalia Salmuse poolt nii tehnilisest kui ka kasvatuslikust aspektis. Algklassidele toimus Lada Kudrjaševa eestvedamisel meie kooli ja Lasnamäe Vene Gümnaasiumi võistkondade vahel kirjandus turniir «Brain ring» . See traditsiooniline üritust on meie koolis toimunud juba 15 aastat.

Võistkonnad lahendasid ristsõnu, lavastasid muinasjutte, näitasid oma oskusi ja võistlesid funktsionaales lugemises. Keskmise astme õpilaste jaoks peeti “Taibukate” piirkondlik etapp. Korraldati matemaatikavõistlus 6. klassidele kus osalesid õpilased 5 Lasnamäe koolist, mis toimus Tondiraba pargis. Loodame, et ka maikuu rõõmustab meid meeldivate sündmuste ja tegevustega.

aprelskie_novosti
aprelskie_novosti