Uudised

Arutamine «Mahtra terviselinnaku» loomisest meie staadionile 24. mai dariya.kulakova


Olid meil külas väga tähtsad inimesed meie kooli arengu tagamiseks. Abilinnapea Vadim Belobrovtsev, Rainer Rannala ja Andrus Parm Haridusametist ning Lasnamäe linnaosavanem Juliana Jurtšenko tulid meile uudistama ja arutama «Mahtra terviselinnaku» loomisest meie staadionile. Ideed külalistele meeldisid ja nüüd oleme valmis töötama kõik koos projekti elluviimise nimel!

#Mahtracool #Mahtra #школьнаяжизнь #школьныебудни #образование #Lasnamäe #TallinnaMahtraPõhikool

Olid meil külas väga tähtsad inimesed meie kooli arengu tagamiseks. Abilinnapea Vadim Belobrovtsev, Rainer Rannala ja Andrus Parm Haridusametist ning Lasnamäe linnaosavanem Juliana Jurtšenko tulid meile uudistama ja arutama «Mahtra terviselinnaku» loomisest meie staadionile. Ideed külalistele meeldisid ja nüüd oleme valmis töötama kõik koos projekti elluviimise nimel!