Uudised

Augustis toimub esimeste klasside komplekteerime 18. mai dariya.kulakova


Lugupeetud tulevaste esimese klassi õpilaste vanemad! Olete oodatud meie kooliperre. Augustis toimub esimeste klasside komplekteerime. Suulised vestlused esimesse klassi astujatega hakkavad toimuma kaks korda nädalas (hommikusel ja õhtusel ajal). Vestluste toimumise täpne aeg avaldatakse kooli kodulehel 8. augustil. Palun jälgige infot kooli kodulehel!  

Lugupidamisega kooli juhtkond

Lugupeetud tulevaste esimese klassi õpilaste vanemad! Olete oodatud meie kooliperre. Augustis toimub esimeste klasside komplekteerime. Suulised vestlused esimesse klassi astujatega hakkavad toimuma kaks korda nädalas (hommikusel ja õhtusel ajal). Vestluste toimumise täpne aeg avaldatakse kooli kodulehel 8. augustil. Palun jälgige infot kooli kodulehel!  

Lugupidamisega kooli juhtkond