Uudised

Debati võistlused Riias 04. mai dariya.kulakova


23 aprillil osalesid meie kooli võistkonnad Riia Regioonide vahelistel meistrivõistlustel väitluses. Koos treenerite Klim Klimenko ja Anton Karavajeviga mäbisid meie tublid sadu kilomeetreid, et kaitsta Mahtra Põhikooli au. Väitluste teemaks oli « Loomade kasutamine meelelahutuses tuleks keelustada.» Meie õpilased said hindamatu kogemuse võtta rikkamaks, kuna turniir toimus Eestis vähetuntud K. Popperi formaadis. Loodame, et meie kool osaleb ka järgevatel aastatel ning saavutame tulemused, mis on meie õpilaste väärsed. Ainult edasi! 

23 aprillil osalesid meie kooli võistkonnad Riia Regioonide vahelistel meistrivõistlustel väitluses. Koos treenerite Klim Klimenko ja Anton Karavajeviga mäbisid meie tublid sadu kilomeetreid, et kaitsta Mahtra Põhikooli au. Väitluste teemaks oli « Loomade kasutamine meelelahutuses tuleks keelustada.» Meie õpilased said hindamatu kogemuse võtta rikkamaks, kuna turniir toimus Eestis vähetuntud K. Popperi formaadis. Loodame, et meie kool osaleb ka järgevatel aastatel ning saavutame tulemused, mis on meie õpilaste väärsed. Ainult edasi! 

debaty_v_rige
debaty_v_rige