Uudised

Haridus Tuleviku Ükssarvikutele 23. november Tatiana Komova


22.11.22 toimus “Erinevate Tubade Klubis” häkaton “Haridus Tuleviku Ükssarvikutele”. Ka meie ükssarvikud olid kohal koosseisus Aleksandra Jakovtšenko, Robert Bodnar ja Edgar Roditšenko. Sai kõvasti pead ragistatud multikultuurse õppe keskkonna võlude ja valude üle. Seda kõike sai tehtud meie kooli õppijate arengu nimel. Aitäh Tallinna Haridusametile ja Õpetajate Maja meeskonnale, kes korraldasid tõeliselt ägeda hariduspeo.

22.11.22 toimus “Erinevate Tubade Klubis” häkaton “Haridus Tuleviku Ükssarvikutele”. Ka meie ükssarvikud olid kohal koosseisus Aleksandra Jakovtšenko, Robert Bodnar ja Edgar Roditšenko. Sai kõvasti pead ragistatud multikultuurse õppe keskkonna võlude ja valude üle. Seda kõike sai tehtud meie kooli õppijate arengu nimel. Aitäh Tallinna Haridusametile ja Õpetajate Maja meeskonnale, kes korraldasid tõeliselt ägeda hariduspeo.