Uudised

IduEdu 2022 meie kool esitles oma hariduslike saavutusi - kooli televisioon 30. aprill dariya.kulakova


Tallinna hariduskvartalis toimus 26. aprillil igaastane kaasaegse õppimise festival IduEDU 2022. Alateema oli sel korral «Õnnelik õppija krihvli või tahvliga» ja keskenduti küsimusele, «kuidas säilitada enda vaimset heaolu, olla õnnelik ja leida tasakaalu tehnoloogiaga rikastatud ja traditsiooniliste õpikeskkondade ning õpimeetodite vahel?» Ka meie kool esitles oma hariduslike saavutusi - kooli televisioon, mis aitab õppijatel avada oma loome potensiaal, süveneda õpitavasse ja tõsta õppijate motivatsiooni. Töötuba viisid läbi Inna Ermel, Aleksandra Jakovlenko, Hatalia Salmus ja Nastasia Klimenko. Kuid päris «staarideks» osutusid meie kooli 9 klassi õpilased Darina Zagorskaja ja Ksenja Teterova, neiud jagasid teiste koolide esindajatega kogemust kuidas nad loovad kooli uudiseid ja õppevideosid meie kooli jaoks.

Tallinna hariduskvartalis toimus 26. aprillil igaastane kaasaegse õppimise festival IduEDU 2022. Alateema oli sel korral «Õnnelik õppija krihvli või tahvliga» ja keskenduti küsimusele, «kuidas säilitada enda vaimset heaolu, olla õnnelik ja leida tasakaalu tehnoloogiaga rikastatud ja traditsiooniliste õpikeskkondade ning õpimeetodite vahel?» Ka meie kool esitles oma hariduslike saavutusi - kooli televisioon, mis aitab õppijatel avada oma loome potensiaal, süveneda õpitavasse ja tõsta õppijate motivatsiooni. Töötuba viisid läbi Inna Ermel, Aleksandra Jakovlenko, Hatalia Salmus ja Nastasia Klimenko. Kuid päris «staarideks» osutusid meie kooli 9 klassi õpilased Darina Zagorskaja ja Ksenja Teterova, neiud jagasid teiste koolide esindajatega kogemust kuidas nad loovad kooli uudiseid ja õppevideosid meie kooli jaoks.

iduedu_2022._opilaste_tv.
iduedu_2022._opilaste_tv.