Uudised

Keskkoolide Eesti Meistrivõistlused väitlus 13. aprill dariya.kulakova


Nädalavahetusel kulmineerusid Saaremaal Keskkoolide Eesti Meistrivõistlused väitluses. Meie kooli esindasid Martin Tšernuškevitš, David Busel, Jevgenija Ivankova, Ingy El Banna, Maria Pohv, Igor Aleksejev ja võistkond „Barbarissid“ said aasta põhikooli võistkonnaks. Täname, meie väitlejate treener Klim Klimenkot, kes ka ise osales võistlustel ja mitte ainult ei võitnud etapi aga ka meistrivõistlused ning Klim tunnistati aasta parimaks kõnelejaks. Klim, yo the best! Lisaks õnnitleme meie arendusjuhti Anton Karavajevit, kes on nüüdsest diplomeeritud väitluspedagoog. Õnnitleme meie võitjaid!

Nädalavahetusel kulmineerusid Saaremaal Keskkoolide Eesti Meistrivõistlused väitluses. Meie kooli esindasid Martin Tšernuškevitš, David Busel, Jevgenija Ivankova, Ingy El Banna, Maria Pohv, Igor Aleksejev ja võistkond „Barbarissid“ said aasta põhikooli võistkonnaks. Täname, meie väitlejate treener Klim Klimenkot, kes ka ise osales võistlustel ja mitte ainult ei võitnud etapi aga ka meistrivõistlused ning Klim tunnistati aasta parimaks kõnelejaks. Klim, yo the best! Lisaks õnnitleme meie arendusjuhti Anton Karavajevit, kes on nüüdsest diplomeeritud väitluspedagoog. Õnnitleme meie võitjaid!