Uudised

Ksenia Rumyantseva - Eesti meister taipoksis 05. mai Tatiana Komova


Meie koolis on suurepärane 9A klassi õpilane - Ksenia Rumyantseva, kes on Eesti meister taipoksis! Tänu oma sihikindlusele, töökusele ja andekusele on ta saavutanud suure edu, sellel keerulisel spordialal.

Ksenia on juba mitu korda esinenud nii Eestis kui ka välismaal toimunud võistlustel ning iga kord saavutanud suurepäraseid tulemusi. Kuid hoolimata kõigist tema spordialastest saavutustest, on Ksenia endiselt tagasihoidlik ja kaastundlik tüdruk, kes ei unusta oma õppekohustusi.

Oleme väga uhked, et selline andekas ja oma tööle pühendunud õpilane õpib meie koolis ning soovime Kseniale edu tema spordikarjääris!

Meie koolis on suurepärane 9A klassi õpilane - Ksenia Rumyantseva, kes on Eesti meister taipoksis! Tänu oma sihikindlusele, töökusele ja andekusele on ta saavutanud suure edu, sellel keerulisel spordialal.

Ksenia on juba mitu korda esinenud nii Eestis kui ka välismaal toimunud võistlustel ning iga kord saavutanud suurepäraseid tulemusi. Kuid hoolimata kõigist tema spordialastest saavutustest, on Ksenia endiselt tagasihoidlik ja kaastundlik tüdruk, kes ei unusta oma õppekohustusi.

Oleme väga uhked, et selline andekas ja oma tööle pühendunud õpilane õpib meie koolis ning soovime Kseniale edu tema spordikarjääris!