Uudised

Kuidas arendada õpilaste õpioskusi? 15. juuni Tatiana Komova


Kuidas arendada õpilaste õpioskusi? Missugused õpistrateegiad on päriselt tõhusad? Seda õppisid meie ägedas õpetajad õpiringides kogu aasta. Täna oli viimane kohtumine Tallinna Ülikoolis. Aitäh Noored Kooli juhendaja Joosep Norma ja Katrin Kullo, et juhendasite meie õpetajaid. Kõige suurem tänu läheb meie õpetajatele ja õppejuhile, kes teevad meie koolis parima koha, kus areneda.

Kuidas arendada õpilaste õpioskusi? Missugused õpistrateegiad on päriselt tõhusad? Seda õppisid meie ägedas õpetajad õpiringides kogu aasta. Täna oli viimane kohtumine Tallinna Ülikoolis. Aitäh Noored Kooli juhendaja Joosep Norma ja Katrin Kullo, et juhendasite meie õpetajaid. Kõige suurem tänu läheb meie õpetajatele ja õppejuhile, kes teevad meie koolis parima koha, kus areneda.