Uudised

Lasnamäe - nutikas, inimsõbralik ja roheline linnaosa 08. veebruar mahtrait


1. veebruaril 2023 toimus Lindakivi Kultuurikeskuses õpilaskonverents „Lasnamäe - nutikas, inimsõbralik ja roheline linnaosa“. Konverentsi korraldasid Tallinna Lasnamäe Gümnaasium ja Lasnamäe valitsuse juhtkond. Üritus oli pühendatud loodus- ja keskkonnakaitsele. Konverentsi eesmärk oli tõsta õpilaste eneseteadlikkuse taset ja vastutustundlikumat suhtumist Lasnamäe looduse kaitsesse ja elujärje parandamisse. Lisaks haridusameti ja Lasnamäe valitsuse esindajate sõnavõttudele avati konverentsi programmis tööruumid, kus iga kooli õpilased rääkisid oma õppeaasta jooksul keskkonnale pühendatud tegemistest. Konverentsi suhtluskeeleks oli eesti keel. Meie kooli esindas kooli töötajatest ja 9. klassi õpilastest koosnev meeskond.

 

Anton  Karavajev (arendus – muutustejuht)

Svetlana  Todorovskaja (Rohelise  kooli  juht)

Vladislav  Jekimtsev  (õpetaja)

Donat  Ivanjura  (9.b klass)

Artjom  Kisseljov  (9.b klass)

Katariina  Kerstik  (9.c klass)

Anastacia Viktoria Bloom  (9.c klass)

Maria Povh (9.c klass)

Marija Svižinskaja (9.c klass)

Leonid  Spasski  (9.k klass)

Aksenija Bajuk  (9.k klass)

Anastassia  Lukašina  (9.k klass)

Vaata rohkem pilte galeriist

1. veebruaril 2023 toimus Lindakivi Kultuurikeskuses õpilaskonverents „Lasnamäe - nutikas, inimsõbralik ja roheline linnaosa“. Konverentsi korraldasid Tallinna Lasnamäe Gümnaasium ja Lasnamäe valitsuse juhtkond. Üritus oli pühendatud loodus- ja keskkonnakaitsele. Konverentsi eesmärk oli tõsta õpilaste eneseteadlikkuse taset ja vastutustundlikumat suhtumist Lasnamäe looduse kaitsesse ja elujärje parandamisse. Lisaks haridusameti ja Lasnamäe valitsuse esindajate sõnavõttudele avati konverentsi programmis tööruumid, kus iga kooli õpilased rääkisid oma õppeaasta jooksul keskkonnale pühendatud tegemistest. Konverentsi suhtluskeeleks oli eesti keel. Meie kooli esindas kooli töötajatest ja 9. klassi õpilastest koosnev meeskond.

 

Anton  Karavajev (arendus – muutustejuht)

Svetlana  Todorovskaja (Rohelise  kooli  juht)

Vladislav  Jekimtsev  (õpetaja)

Donat  Ivanjura  (9.b klass)

Artjom  Kisseljov  (9.b klass)

Katariina  Kerstik  (9.c klass)

Anastacia Viktoria Bloom  (9.c klass)

Maria Povh (9.c klass)

Marija Svižinskaja (9.c klass)

Leonid  Spasski  (9.k klass)

Aksenija Bajuk  (9.k klass)

Anastassia  Lukašina  (9.k klass)

Vaata rohkem pilte galeriist