Uudised

Lastekaitsepäev 01. juuni mahtrait


Täna tähistasime koolis lastekaitsepäeva. See oli päev täis rõõmu ja loovust. Kõik õpilased osalesid rõõmuga üritusel, kus nad said näidata oma kunstiannet ja väljendada oma armastust lapsepõlve vastu. Hommikul muutus kooli territoorium tõeliseks vabas õhus maalimise paigaks. Lapsed hajusid hoovi peale laiali koos värvikriitidega, valmis sukelduma loovuse maailma. Iga nurk sai nende erksate ja värviküllaste kunstiteostega kaetud. Asfaldile tekkisid erksad ja naeratavad laste näod, sümboliseerides rõõmu ja turvalisust, mis peaks saatma iga last nende elus. Joonistati ka värvilisi õhupalle, mis sümboliseerisid iga lapse unistusi ja lootust. Need joonistused meenutasid meile, et lapsed on tulevik, kellele tuleb anda võimalus areneda ja õitseda. See oli imeline üritus, mis ühendas kõiki osalejaid ja meenutas meile lastekaitse ja laste eest hoolitsemise olulisust. Lapsed õppisid, et nende loomingulised pingutused võivad tuua rõõmu ja inspiratsiooni teistele ning teha meie ühiskonnast parema koha igale lapsele.
Täna tähistasime koolis lastekaitsepäeva. See oli päev täis rõõmu ja loovust. Kõik õpilased osalesid rõõmuga üritusel, kus nad said näidata oma kunstiannet ja väljendada oma armastust lapsepõlve vastu. Hommikul muutus kooli territoorium tõeliseks vabas õhus maalimise paigaks. Lapsed hajusid hoovi peale laiali koos värvikriitidega, valmis sukelduma loovuse maailma. Iga nurk sai nende erksate ja värviküllaste kunstiteostega kaetud. Asfaldile tekkisid erksad ja naeratavad laste näod, sümboliseerides rõõmu ja turvalisust, mis peaks saatma iga last nende elus. Joonistati ka värvilisi õhupalle, mis sümboliseerisid iga lapse unistusi ja lootust. Need joonistused meenutasid meile, et lapsed on tulevik, kellele tuleb anda võimalus areneda ja õitseda. See oli imeline üritus, mis ühendas kõiki osalejaid ja meenutas meile lastekaitse ja laste eest hoolitsemise olulisust.
Lapsed õppisid, et nende loomingulised pingutused võivad tuua rõõmu ja inspiratsiooni teistele ning teha meie ühiskonnast parema koha igale lapsele.