Uudised

Laupäeval 14. mail toimusid Prantsuse Lütseumis Eesti Põhikoolide Meistrivõistlused Väitluses 17. mai dariya.kulakova


Laupäeval 14. mail toimusid Prantsuse Lütseumis Eesti Põhikoolide Meistrivõistlused Väitluses. Osales 11 võistkonda Eesti võistkonda ja üks Lätist. (Meie sõbrad Riia väitlusturniiri reisilt)

Vaatamata vanuse vahele, meie lapsed 1-2 aastat nooremad, oli meie tulemus väga hea. Minimaalse vahega jäime küll kahjuks välja finaalist ja saavutasime kolmanda koha. Kuid meie väitlejad suutsid saavutada Maria Pohv esimese ja Bavid Busel kolmanda koha individuaalses arvestuses, lisaks tuli David parimaks analüüsi kõne esitajaks. Kahju, et finaali kohast jäi puudu nii vähe kuid loodame, et meie kooli võidud on veel ees!

Laupäeval 14. mail toimusid Prantsuse Lütseumis Eesti Põhikoolide Meistrivõistlused Väitluses. Osales 11 võistkonda Eesti võistkonda ja üks Lätist. (Meie sõbrad Riia väitlusturniiri reisilt)

Vaatamata vanuse vahele, meie lapsed 1-2 aastat nooremad, oli meie tulemus väga hea. Minimaalse vahega jäime küll kahjuks välja finaalist ja saavutasime kolmanda koha. Kuid meie väitlejad suutsid saavutada Maria Pohv esimese ja Bavid Busel kolmanda koha individuaalses arvestuses, lisaks tuli David parimaks analüüsi kõne esitajaks. Kahju, et finaali kohast jäi puudu nii vähe kuid loodame, et meie kooli võidud on veel ees!

debaty_v_francuzskom_licee
debaty_v_francuzskom_licee