Uudised

Loengud suitsetamise ohtudest 12. detsember mahtrait


Kool jätkab terviseteemalist loengutsüklit, mida viib läbi kooliõde Elena Lebedeva.

Täna kuulas 9C klass loengut suitsetamise ohtudest. Elena tuletas lastele veel kord meelde suitsetamise kahjulikku mõju inimese erinevatele organitele, püüdis kujundada noorukites hoolikat suhtumist oma kehasse.

Loodame, et sellised loengud sisendavad ka edaspidi meie õpilastesse soovi tervislike eluviiside järele.

Kool jätkab terviseteemalist loengutsüklit, mida viib läbi kooliõde Elena Lebedeva.

Täna kuulas 9C klass loengut suitsetamise ohtudest. Elena tuletas lastele veel kord meelde suitsetamise kahjulikku mõju inimese erinevatele organitele, püüdis kujundada noorukites hoolikat suhtumist oma kehasse.

Loodame, et sellised loengud sisendavad ka edaspidi meie õpilastesse soovi tervislike eluviiside järele.