Uudised

Meie koolis toimusid interaktiivsed tunnid 01. aprill dariya.kulakova


Reedel, toimusid meie koolis interaktiivsed tunnid, mitmes klassis korraga. Neid tunde külastas tuletõrje komando oma autoga. Külastuse eesmärgiks oli tutvustada õpilastele päästjate tööd ning rääkida koostöö olulisusest. Samuti puudutati vaimse tervise teemat ja räägiti sellest, kuidas toime tulla stressiga (peaasi.ee). Päästjad rääkisid õpilastele, et aktiivne eluviis ja regulaarsed treeningud, on nooruki tuleviku tervise vundament. Muide, igas Päästekeskuses, on oma jõusaal. Lisaks, rääkisid kangelased sellest, kuidas juhtuvad õnnetused ja kuidas neid ära hoida ning isegi lubasid õpilastel katsetada päästevahendeid, eesotsas tuletõrjevoolikuga.

Reedel, toimusid meie koolis interaktiivsed tunnid, mitmes klassis korraga. Neid tunde külastas tuletõrje komando oma autoga. Külastuse eesmärgiks oli tutvustada õpilastele päästjate tööd ning rääkida koostöö olulisusest. Samuti puudutati vaimse tervise teemat ja räägiti sellest, kuidas toime tulla stressiga (peaasi.ee). Päästjad rääkisid õpilastele, et aktiivne eluviis ja regulaarsed treeningud, on nooruki tuleviku tervise vundament. Muide, igas Päästekeskuses, on oma jõusaal. Lisaks, rääkisid kangelased sellest, kuidas juhtuvad õnnetused ja kuidas neid ära hoida ning isegi lubasid õpilastel katsetada päästevahendeid, eesotsas tuletõrjevoolikuga.

vitaminnaya_nedelya._interaktivnyy_urok.
vitaminnaya_nedelya._interaktivnyy_urok.