Uudised

Muusika ja luule tund 21. märts Tatiana Komova


Täna koolis toimus muusikaline ja luuleline tund, kus esinesid meie kooli õpilased ning mõned naaberkoolide lapsed. Nad lugesid luuletusi ja mängisid muusikapalu. Esitused olid väga hästi tehtud ning meil oli võimalus nautida mitmesuguseid žanre. Kõik olid väga rõõmsad ja tänulikud, et saime sellist ilusat üritust kogeda.

Lasnamäe Põhikool

Vene Lütseum

Pae Gümnaasium

Eurogümnaasium

Lasnamäe Muusikakool

Täna koolis toimus muusikaline ja luuleline tund, kus esinesid meie kooli õpilased ning mõned naaberkoolide lapsed. Nad lugesid luuletusi ja mängisid muusikapalu. Esitused olid väga hästi tehtud ning meil oli võimalus nautida mitmesuguseid žanre. Kõik olid väga rõõmsad ja tänulikud, et saime sellist ilusat üritust kogeda.

Lasnamäe Põhikool

Vene Lütseum

Pae Gümnaasium

Eurogümnaasium

Lasnamäe Muusikakool