Uudised

Saabus meie kooli Hambabuss Paradontalia 30. mai dariya.kulakova


Eile saabus meie kooli Hambabuss Paradontalia. Alates esmaspäevast alustame meie laste tasuta hammaste kontrolli ja hügieeni ülevaatust. Ülevaatuse käigus tuvastatakse puudused, mida on tulevikus võimalik ravida hambakliinikutes ja teostatakse hammaste puhastamine. Hambabuss saabus meile Mahtra Kogukonnapäeva raames, mis toimub 4. juunil algusega kell 10.00. Selleks, et saaksime teostada hammaste kontrolli on vanematel vaja anda oma nõusolek. Nõusolekut saab anda kolmel viisil: - Täita ankeet hambabussi kodulehel https://hambabuss.ee/lapsevanem-ru - Kinnitada nõusolek ekoolis - Edastada kooli välja trükitud nõusolek mille saate küsida klassijuhatajatelt Mahtra hoolib!

Eile saabus meie kooli Hambabuss Paradontalia. Alates esmaspäevast alustame meie laste tasuta hammaste kontrolli ja hügieeni ülevaatust. Ülevaatuse käigus tuvastatakse puudused, mida on tulevikus võimalik ravida hambakliinikutes ja teostatakse hammaste puhastamine. Hambabuss saabus meile Mahtra Kogukonnapäeva raames, mis toimub 4. juunil algusega kell 10.00. Selleks, et saaksime teostada hammaste kontrolli on vanematel vaja anda oma nõusolek. Nõusolekut saab anda kolmel viisil: - Täita ankeet hambabussi kodulehel https://hambabuss.ee/lapsevanem-ru - Kinnitada nõusolek ekoolis - Edastada kooli välja trükitud nõusolek mille saate küsida klassijuhatajatelt Mahtra hoolib!

hambabuss_v_mahtraskoy_osnovnoy_shkole
hambabuss_v_mahtraskoy_osnovnoy_shkole