Sooja kampsuni päev Tallinna Mahtra Põhikoolis 18. veebruar jelena.demjantsuk

08.02 – 12.02.2021 toimus  igas  klassis  klassijuhatajatund, kus  räägiti  õpilastele  energiast  ja  selle säästmise vajadusest. Enne  ürituse toimumist  5. – 9. klasside õpilased tegid plakatid, kus oli kujutatud ilus soe kampsun erinevate riikide mustritega. Algkooli  õpilased  tegid joonistused  erinevate mustrite kampsunitega.

12.veebruaril   keerasime  koolis  kütet  vähemaks  ja panime  selga  soojad kampsunid, et rääkida  energiast  ja pöörata tähelepanu  selle  säästmise vajadusele!  Sellel päeval toimus joonistuste ning plakatite konkurss ja valiti kõige õigesti riietatud klassid.

Kõige õigesti riietatud klassid: 1A, 1B, 2A, 2C, 3B, 4C, 5B, 7C

Joonistuste konkurss

Kõige paremad joonistused:

1.koht - Alexandra Moreva  (3A)

2.koht – Oleg Filippov  (2A)

3.koht – rühmatöö  (3B)

4.koht – Kalisa Moneva (2A)

5.koht – Eleonora  Avksentjeva  (4C)

Kõige paremad plakatid

Konkursi  kategooria (5.- 7.klassid)

1.koht - 7D

2.koht – 6A