Uudised

Tallinna Mahtra Põhikoolis toimub 30.01.2023 täna Eesti kirjanduse päev 30. jaanuar Tatiana Komova


Tallinna Mahtra Põhikoolis toimub 30.01.2023 täna Eesti kirjanduse päev. Alates käesolevast aastast on 30. jaanuar riiklikus tähtpäevade kalendris Eesti kirjanduse päev, mis on ka lipupäev.

Eesti kirjanduse päevaga soovib kool väärtustada kirjanduse tüvitekste ning pöörata tähelepanu tänapäeva kirjandusele ja kirjanike rollile Eesti kultuuris ning ühiskonnas. Selle jaoks on meie eesti keele õppetooli õpetajad valmistanud ette temaatilised tunnid õpilaste jaoks.

Kuna kirjanduse mõju inimese vaimsele võimekusele ning kultuurilisele seotusele on hindamatu, siis on see meie kooli jaoks samuti väga oluline. Aitäh meie eesti keele õppetooli õpetajatele ja tublidele õppijatele, et hoolite Eesti kirjandusest ja keelest.

Tallinna Mahtra Põhikoolis toimub 30.01.2023 täna Eesti kirjanduse päev. Alates käesolevast aastast on 30. jaanuar riiklikus tähtpäevade kalendris Eesti kirjanduse päev, mis on ka lipupäev.

Eesti kirjanduse päevaga soovib kool väärtustada kirjanduse tüvitekste ning pöörata tähelepanu tänapäeva kirjandusele ja kirjanike rollile Eesti kultuuris ning ühiskonnas. Selle jaoks on meie eesti keele õppetooli õpetajad valmistanud ette temaatilised tunnid õpilaste jaoks.

Kuna kirjanduse mõju inimese vaimsele võimekusele ning kultuurilisele seotusele on hindamatu, siis on see meie kooli jaoks samuti väga oluline. Aitäh meie eesti keele õppetooli õpetajatele ja tublidele õppijatele, et hoolite Eesti kirjandusest ja keelest.