Uudised

Uued seadmed Tallinna Mahtra Põhikoolis 24. jaanuar mahtrait


Meie kool püüab kasutada kõiki võimalusi, et pakkuda haridusprotsessi kõige arenenumate tehnoloogiatega. Oleme seotud paljude koolide renoveerimis- ja toetusprojektidega. Tänu projektile Teekond 0 on Tallinna Mahtra Põhikoolis laserlõikur, mis loodetavasti parandab meid ümbritsevat ruumi ja muudab õppeprotsessi huvitavamaks.

Sel nädalal valmistasime tänu meie uuele laserlõikurile kohvikusse koolitoidu mündid.

Meie kool püüab kasutada kõiki võimalusi, et pakkuda haridusprotsessi kõige arenenumate tehnoloogiatega. Oleme seotud paljude koolide renoveerimis- ja toetusprojektidega. Tänu projektile Teekond 0 on Tallinna Mahtra Põhikoolis laserlõikur, mis loodetavasti parandab meid ümbritsevat ruumi ja muudab õppeprotsessi huvitavamaks.

Sel nädalal valmistasime tänu meie uuele laserlõikurile kohvikusse koolitoidu mündid.