Tallinna Mahtra Põhikool

О школе
Transportation

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus Raadiku

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Служба поддержки

Должность
 
Администрация (9)

Edgar Roditšenko

Директор
+372 6218185
koolijuht@mahtrakool.edu.ee

Время приема:

E 15:00 - 16:30 eelregistreerimisega e-posti juhiabi@mahtrakool.edu.ee või telefoni +372 6218185 teel

Aleksandra Jakovtšenko

Õppejuht
Vene keel ja kirjandus
+372 6218184
oppejuht@mahtrakool.edu.ee


Aleksandra Melnikova

Eelkooli koordinaator
HEV-õppejuht
hevoppejuht@mahtrakool.edu.ee


Aivar Suursaar

Ruumiloome juht
ruumiloome@mahtrakool.edu.ee


Inna Ermel

Huvi-kogukonnajuht
Muusika
+372 6218299
kogukonnajuht@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor


Leino Lepp

Keelekümblusjuht
Eesti keel
keelekumblus@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor


Robert Bodnar

Haridustehnoloog
haridustehnoloog@mahtrakool.edu.ee


Anton Karavajev

Руководитель по развитию
Kehaline kasvatus
muutustejuht@mahtrakool.edu.ee


Anu Urm

Juhiabi
+372 6218185
juhiabi@mahtrakool.edu.ee

Учителя (51)

Svetlana Todorovskaja

Roheline Kool
Eesti keel
rohelinekool-juht@mahtrakool.edu.ee


Hanna Topol

Kehaline kasvatus
Hanna.Topol@mahtrakool.edu.ee


Natalja Šemenkova

Eesti keel
Natalia.Semenkova@mahtrakool.edu.ee


Tatiana Komova

Õpetaja
Tatiana.Komova@mahtrakool.edu.ee


Liilia Ekrjas-Kin

Informaatika
Liilia.Ekrjas-Kin@mahtrakool.edu.ee


Elina Parker

Inglise keel
Elina.Kartsev@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Võõrkeelte õppetoolijuht, mentor


Ljudmila Mazurkevitš

Inglise keel
Ljudmila.Mazurkevits@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor


Natalja Kotovitš

Inglise keel
Natalja.Kotovits@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor


Maria Seleznjova

Vene keel ja kirjandus
Maria.Seleznjova@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor


Galina Saburova

Vene keel ja kirjandus
Galina.Saburova@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vene keele õppetoolijuht


Jelena Frolova

Vene keel ja kirjandus
Jelena.Frolova@mahtrakool.edu.ee


Svetlana Stupina

Bioloogia
Inimeseõpetus
Keemia
Svetlana.Stupina@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor


Denis Karsika

История
Ühiskonnaõpetus
Denis.Karsika@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalainete õppetoolijuht


Anna Šulipa

Geograafia
Anna.Sulipa@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor


Inna Ermel

Huvi-kogukonnajuht
Muusika
kogukonnajuht@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Huvi-kogukonnajuht, mentor


Piret Peil

Kunst
Piret.Peil@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Loovainete õppetoolijuht, Tondiraba projekt


Svetlana Tsabijeva

Käsitöö ja kudundus
Svetlana.Tsabijeva@mahtrakool.edu.ee


Nikolai Andriankov

Tehnoloogia
liikumiseoppevahendid@mahtrakool.ee

Lisainformatsioon: 

Liikumisõppevahendite koostööprojekti juht


Ljubov Kozõrkova

Kehaline kasvatus
Ljubov.Kozorkova@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Liikumisvahetunnid


Margarita Müürsepp

Kehaline kasvatus
Margarita.Muursepp@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

mentor


Aliaksandr Pashkevich

Kehaline kasvatus
Aliaksandr.Pashkevich@mahtrakool.edu.ee


Anastasiia Bakunets

Математика
Anastasiia.Bakunets@mahtrakool.edu.ee


Jevgenia Mostovaja

Klassiõpetaja
Kunst
Jevgenia.Mostovaja@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Pikapäevarühm, algkooli õppetoolijuht, mentor


Anna Nasretdinova

Sotsiaalpedagoog
Loodusõpetus
Klassiõpetaja
sotsiaalpedagoog@mahtrakool.edu.ee


Tatjana Savitskaja

Algkool
Klassiõpetaja
Tatjana.Savitskaja@mahtrakool.edu.ee


Anna Maiorova

Algkool
Klassiõpetaja
Anna.Maiorova@mahtrakool.edu.ee


Anna Nechaeva

Klassiõpetaja

Lisainformatsioon: 

Kogupäevakoolijuht, Mentor


Anni Tungel

Eesti keel
Anni.Tungel@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Eesti keele õppetooli juht


Juta Tšurilina

Algkool
Klassiõpetaja
Juta.Tsurilina@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mentor


Diana Kabanova

Inglise keel
Diana.Kabanova@mahtrakool.edu.ee


Elena Tkachenko

Inglise keel
Elena.Tkachenko@mahtrakool.edu.ee


Marina Moltšanov

Ühiskonnaõpetus
Marina.Moltsanov@mahtrakool.edu.ee


Rainer Raudsepp

Kehaline kasvatus
Rainer.Raudsepp@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Liikuma Kutsuv Kool, liikumisõpetuse õppetoolijuht, mentor


Gajane Jeremjan-Sukhan

Muusika
Gajane.Jeremjan-Sukhan@mahtrakool.edu.ee


Iryna Ryzhykava

Vene keel ja kirjandus
iryna.Ryzhykava@mahtrakool.edu.ee


Janika Kütt

Eesti keel
Klassiõpetaja
tulevikukoolijuht@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Tulevikukooli juht


Maria Volkova

Algkool
Klassiõpetaja
Yevheniia.Starikova@mahtrakool.edu.ee


Jaroslav Tšekolovets

Математика
Jaroslav.Tsekolovets@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

KIK, reaalainete õppetoolijht


Jelizaveta Belikova

Klassijuhataja
meediakogukuraator@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mediakogukuraator, Erasmus+


Kaidi Rätsep

Eesti keel
Kaidi.Ratsep@mahtrakool.edu.ee


Kati Kuusk

История
Loodusõpetus
Ühiskonnaõpetus
Inimeseõpetus
Kati.Kuusk@mahtrakool.edu.ee


Kristiina Pritsõk

Eesti keel
kristiina.pritsok@mahtrakool.edu.ee


Kyryl Korolov

Füüsika
Математика
Kyryl.Koroljov@mahtrakool.edu.ee


Leonardo Pihlakas

Eesti keel
Leonardo.Pihlakas@mahtrakool.edu.ee


Liubov Kulichenko

Bioloogia
Inimeseõpetus
Loodusõpetus
Liubov.Kulichenko@mahtrakool.edu.ee


Marianna Helmrosin

Klassiõpetaja
Marianna.Helmrosin@mahtrakool.edu.ee


Nadiia Obertynska

Muusika
Nadiia.Obertynska@mahtrakool.edu.ee


Polina Troeperstova

Inglise keel
Polina.Troeperstova@mahtrakool.edu.ee


Svetlana Issajeva

Kehaline kasvatus
Svetlana.Issajeva@mahtrakool.edu.ee


Svitlana Kochubei

Математика
Svitlana.Kochubei@mahtrakool.edu.ee


Vladislav Jekimtsev

Математика
Vladislav.Jekimtsev@mahtrakool.edu.ee

Служба поддержки (5)

Aleksandra Melnikova

Eelkooli koordinaator
HEV-õppejuht
hevoppejuht@mahtrakool.edu.ee


Olha Haiuk

Logopeed
logopeed@mahtrakool.edu.ee


Galina Sokotuštšenko

Psühholoog
Ühiskonnaõpetus
+372 6218313
psuhholoog@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Projektid: Tore, Kiusamisest Vabaks


Anna Nasretdinova

Sotsiaalpedagoog
Loodusõpetus
Klassiõpetaja
sotsiaalpedagoog@mahtrakool.edu.ee


Jekaterina Ivanova

Eesti keel
Loodusõpetus
Jekaterina.Ivanova@mahtrakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Õpiabirühma õpetaja

Tallinna Mahtra Põhikool

О школе
Transportation

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus Raadiku

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.